Volgende week woensdag 10 februari begint de 40dagentijd. Deze tijd is heel geschikt om je te laten raken door de barmhartigheid van God. Het is ook het Jaar van Barmhartigheid. Paus Franciscus schreef daarover:
“Het is mijn vurig verlangen dat het christenvolk gedurende het Jubeljaar nadenkt over de werken van lichamelijke (…) barmhartigheid. Het zal een manier zijn om ons geweten wakker te schudden, dat vaak ingeslapen is ten overstaan van het drama van de armoede, en om steeds meer door te dringen tot de kern van het evangelie, waar de armen de bevoorrechten zijn van de goddelijke barmhartigheid.”
Via onderstaande links kun je het leesrooster (startend op 10 februari) downloaden (via de site van Diaconaal Steunpunt):
02/02/2016 op 12:01
Fijn dat er altijd weer sites zijn, die ons inspireren om Jezus Christus te volgen en te gedenken. Bedankt.
09/02/2016 op 17:23
Ik heb het leesrooster geprint, bedankt voor het delen.